Shaman KinG Fan FoRum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shaman KinG Fan FoRum

WeLcOmE To ShAmAn KiNg FaN FoRuM
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво се крие под Ctrl+V?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ne7WoRk
Админ
Админ
Ne7WoRk


Брой мнения : 104
Join date : 25.08.2009
Age : 27
Местожителство : Сопот

Какво се крие под Ctrl+V? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво се крие под Ctrl+V?   Какво се крие под Ctrl+V? I_icon_minitimeСря Авг 26, 2009 4:12 am

Върнете се в началото Go down
Yoh Asakura
Админ
Админ
Yoh Asakura


Брой мнения : 37
Join date : 25.08.2009
Age : 32

Какво се крие под Ctrl+V? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под Ctrl+V?   Какво се крие под Ctrl+V? I_icon_minitimeСря Авг 26, 2009 4:17 am

Ако желаеш посети дискотеката ми Който иска да организира парти или сватба,,нека ми пише!Цената е по договаряне.Ако е на сватба,,вероятно 2 жълтички,,една от мъжа и една от жената,,ако е парти,,само една жълтица.Ако се договорим,,може и безплатно.

Внимание!В сайта има две луди!Те са:www.jivotno.com/matilda иwww.jivotno.com/tinity ,,както и второто животно на matilda-www.jivotno.com/Hristosko те псуват,,правят фалшиви скайпове на известни жовотни,,както направиха на мен! Този скайп: e3mma_skypee или нещо такова,,НЕ Е МОЙ!Те лъжат и обиждат,,моля ви животинки,,помогнете ми да ги елеминираме завинаги от сайта!Ето и скайповете им: hrisi_tg (на tinity) и reni_emi8 на matilda!Моля ви,,помогнете ми да ги спрем!За повече инфо ми пишете съобщение!Който иска да ми помогне,,да разпространи това или да си го сложи в описанието!

Моля те приеми другото ми животинче за другарче-www.jivotno.com/Jai-ho ,,няма да мога да ти върна тази жълтица,,но ще се радвам да ми дадеш.

Ако желаеш посети кварталът ми Който иска да се премести в него,,да ми драсне едно Лично Съобщение.
Върнете се в началото Go down
Len Tao
Крал на Шаманите (Шеф)
Крал на Шаманите (Шеф)
Len Tao


Брой мнения : 96
Join date : 25.08.2009
Age : 26
Местожителство : Карлово

Какво се крие под Ctrl+V? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под Ctrl+V?   Какво се крие под Ctrl+V? I_icon_minitimeСря Авг 26, 2009 5:15 am

yőh à§àĶu®️à :D
Върнете се в началото Go down
http://shaman-king-fans.bulgarianforum.net
Sponsored content





Какво се крие под Ctrl+V? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво се крие под Ctrl+V?   Какво се крие под Ctrl+V? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво се крие под Ctrl+V?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво ям в момента ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Shaman KinG Fan FoRum :: Друго :: Форумни игри-
Идете на: